Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáj a hasam. Mit...

Nagyon fáj a hasam. Mit csináljak vele? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem tudom, melyik szervem található ott pontosan, de a mellem alatt középen fáj, de szörnyen, már kb 1 éve visszatérő fájdalom :( Dokinál voltam, szerinte semmi bajom.. :/


15/L


2009. nov. 16. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a gyomrod!Mit ettél ma?Lehet hogy savasat, és a gyomorsavtól fáj, mert sok a savad, ezért visszatérő! Egyél pár falat kenyeret, vagy ha nemrég ettél és van otthon quamatel, vagy bilagit, azt is bevehetsz, ezek emésztés segítők, gyorsítók!Szólj az anyukádnak vegyen neked anacid-ot!Az savlekötő.Nem nagyon drága, és nagyon gyorsan hat4Nekem is ettől fáj heti rendszerességgel!Akkor eszem 1 kanál anacidot, és 10 perc alatt elmúlik!
2009. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Általában akkor fáj, hogyha nem eszek.. :S

Ki fogom próbálni :)

2009. nov. 16. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is szokott ott fájni időnként, de általában nem tart sokáig. Mondjuk épp a napokban volt hogy órákon keresztül fájt, furcsa érzés és ilyenkor minden mozdulat fáj :S de szerintem ez normális, ettől nem hiszem, hogy valami bajod van, nagyonsok barátom van akinek sűrün fáj ott :/


én is 15/L :)

2009. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ neked is :)

Nekem tegnap annyira fájt, hogy összeestem suliban.. :(

2009. nov. 16. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!