Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájt a hasam alja, s elmentem...

Fájt a hasam alja, s elmentem vele orvoshoz. Találtak a petefészkem mögött egy majdnem tojás nagyságú cisztát. Mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés

Amit nemtudnak, hogy pontosan mivan benne, de állitolag sima folyadék. Hogyan múlhat el magától?

Volt már valakinek petefészken kivüli cisztája?

Mi történik ha nem mütetik meg?

Életveszélyes?

Sportolni lehet vele ugyanugy?


2010. jún. 26. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz és kérdezd meg. Nem értem, hogy az emberek mért nem merik az ilyesmiket megkérdezni a dokikól. Törvényileg elő van nekik írva, hogy minden a betegséggel kapcsolatos kérdésre válaszolniuk kell. Szerinted mi, minimális tudással jobban értünk ehez, mint egy orvos aki minimum tíz éve ezzel foglalkozik?
2010. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehogy életveszélyes! a nagy méret ne ijesszen meg, ezek az esetek 90%-ban maguktól összemennek, felszívódnak, műteni ritkán kell. nekem majdnem 10 centisre megnőtt egyszer, de mire megjött a menzeszem, eltűnt. ezek legtöbbször ártalmatlan hormonális ciszták, amik a ciklussal vannak összefüggésben.
2010. júl. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!