Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert nem tudok normalisan...

Miert nem tudok normalisan elaludni?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok, rendesen sportolok, egesz nap csak arra varok hogy vegre aludhassak, addig sem az ongyilkossagon gondolkozom, de egyszeruen nem tudok elaludni. Most is itt vagyok, mindjart ejfel es holnap suli... Mit tegyek? Valami modszer?

2013. nov. 4. 22:24
 1/6 anonim válasza:

Hát... jó módszert nem tudok ajánlani, mert én sem vagyok túl jó alvó.

De szerintem ne öld meg magad.

2013. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, nuygi, csak kosza gondolatok, nem fogom magam kinyirni.
2013. nov. 4. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Én meg már kialudtam magam...:(

Pedig tegnap úgy elfáradtam, mint az igásló.

Gondolatainkat kellene kikapcsolni. Nekem -NÉHA- segít, ha valami szépre gondolok.

Most az őszi fák szépségére...Aztán eszembe jut, reggel megint térdig járok a levelekben, és fél nap, mire összekotrom. Na, ezzel a tanáccsal sem mentél sokra, BOCSI! :)

2013. nov. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meleg fürdő utáni majdhogynem közvetlen lefekvés. Én fürdő után midig hajat szárítok meleg burával, mert az is ellazít
2013. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Stresszelsz? Mert ha igen, köze lehet hozzá.
2013. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!