Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez nátha vagy lehetek allerigá...

Ez nátha vagy lehetek allerigás is?

Figyelt kérdés

Fáztam már meg párszor de ilyenre nem emlékszek. Napok óta folyik az orrom, nem kicsit, de nem olyan sűrű a cucc, mint máskor, mikor beteg vagyok, most inkább csak híg. Azon kívül szinte folyamatosan olyan érzés, mintha valami csavarná is az orromat. Néha egészen annyira, hogy rendesen be is könnyezek miatta, nagyon kellemetlen. Nem tüsszögök sokat, inkább addig jutok, hogy majdnem, majdnem, majdnem... nagyon csavarja de semmi. Ha mégis tüsszentek az kész felüdülés.

különben szerintem nem került semmi új itthonra, ami hirtelen irritálhatna. Viszont, arra gondoltam, ha meg lennék fázva, akkor olyan öt nap után már vagy el kellett volna múlnia, vagy valami, nem? Semmi más bajom nincs amúgy, csak az orrom. Van valami tipp, ami elmúlasztja? Falra mászok ettől az csavarós érzéstől.


2009. nov. 13. 04:03
 1/2 anonim ***** válasza:
én is allergiás vagyok,nekem is így kezdődött, aztán már a szemem is viszketett.Menj el allergiavizsgálatra minél hamarabb, ott megmondják mire vagy allergiás és adnak valamit amivel jobb lesz.
2009. nov. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekemis ezvan most, lehet ezvmi kiújuló félben levő betegség....de inkább nelegyen. mondjuk nekemcsak reggel van, ébredés után, meg este lefekvés előtt :D
2009. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!