Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történhet ha ennyi gyógysze...

Mi történhet ha ennyi gyógyszert beveszek?

Figyelt kérdés

25 db BLUS ASÓDSTRINGENS

20 db Flugalin 10 mg

7 db AMBROXOL Q

10 db Advil ultra forte .


2013. okt. 8. 15:38
 1/9 A kérdező kommentje:
és iszok rá alkoholt? mondjuk vodkát.
2013. okt. 8. 15:38
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebben az összeállításban szerintem kihányod fél órán belül.
2013. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Qrva xarul leszel,tönkrevágod a gyomrodat,beleidet, vesédet,májadat és szenvedni fogsz egész életedben.

De nem valószínű,h meghalsz. Úgyhogy ezt felejtsd el!

2013. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Agyad is károsodhat, gyomorvérzés, stb.


Inkább ne tedd!

2013. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

első mind megvan.

második is

3 is.

találtam rubofent , 4dbot. az is.

már csak a drága advil van hátra.

2013. okt. 8. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nem komoly, ha valami bajod van, akkor hívd inkább fel a lelki segély szolgálatot, vagy kérj segítséget a családban valakitől.
2013. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

és mégis mit? egy 14 éves lány vagyok, összestem 2x, és ezen a tetves oldalon rahdok hátha valami segít.

anuy nem ér rám, mert nem foglalkoziik velem , apu épp innen 100 kmre van és este 9 -10 fele jön haza, nem lennék kléps elmondani neki hogy hogy vágdosom magam és már nem ezaz első hogy akarom ölni magam.

2013. okt. 8. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Basszus,igazad van! Olyan sok ember él fedél,kaja nélkül,sőt kéz-láb, látá, hallás nélkül,tolószékben,bénán ,éhezve,szomjazva. De neked qrva rossz! ne ijesztgess senkit,mert ilyen szarokkal csak azt éred el,meghalni nem fogsz. Nem érdemled meg az életet!
2013. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne tanulságot adj a szüleidnek, hülyék azok így is. Ne mutasd meg a világnak, hogy képes vagy meghalni, habár a fájdalmat ami vele jár azt mégsem vagy képes eltűrni. Valld be, hogy az életnek nincs értelme, és lépj túl rajta. Kezdj el magad lenni, és építeni az életedet. Keress valamit ami érdekel, ha gondolod próbálj ki valami küzdősportot ahol szétverhetsz embereket. Ha sikerül, pár év alatt kikupálódsz az öngyilkossági vágyadból. Ha hiszed, ha nem, az öngyilkosság lehet, hogy közvetlenül csak a családotat éri tragédiaként, de ide is, hozzám is eljut majd valamilyen formában - egy kicsit még keserűbbek lesznek az emberek. Inkább nyújts Te boldogságot, és mutasd, hogy van remény arra, hogy boldogság legyen az élet! Tudom, hogy eleged van, és tudom hogy mindenki tud szenvedni, csak ezek az ostobák nem tudják, hogy a szenvedést nem számokban mérik.....
2013. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!