Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet? Van rá valamilyen...

Mitől lehet? Van rá valamilyen megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Az a problémám, hogy gyakran korog a hasam.Ezzel nemis lenne semmi gond, de néha olyan hangosan és furcsán, hogy már félreérthető mások számára:D jó így viccesen hangzik, de nagyon kellemetlen tud lenni, ha pl. órán vagy váróteremben a nagy csendben szólal meg...éhes nem szoktam olyankor lenni, tehát nem az a probléma, meg semmi gyomorproblémám nincs.Szerinteted ezzel lehet vmit kezdeni?Vagy ti is így szoktatok lenni?

Köszí a válaszokat:)


2009. nov. 9. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!A gyomornedvek és a levegő keveredése okozza a korgást. Az emésztésnek mindegyik folyamata hanggal jár.

Nem tudom,nekem is vannak ilyen problémáim.Egy ismerősöm azt mondta,vagy emészt a gyomor,vagy nem vagy esetleg nem érzed magad éhesnek , de az vagy ( a gyomrod ételért könyörög) DE LEHET? HOGY VÉLETLEN? EZ A VELED JÁRÓ "KÜLÖNLEGESSÉGED" :)

2009. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez van :(

Legtöbbször nagy csendben kezd el korogni..


14/L

2009. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én már közel tíz éve vagyok így és álltalában evés után jelentkezik.Netörődj vele.
2009. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hihi,semmi probléma..,ez természetes,nekem pl. zaba után szokott v. ha éhes vagyok már nagyon! Akkor lenne gáz ha már semmi korgást nem hallanál,nem hallanád ,hogy dolgoznak a beleid,szóval nyugi!;)
2009. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jól van akkor:D csak nekem nagyon hangosan szokott és ez zavar, de hát el kell fogadnom:D köszönöm a válaszokat:)
2009. nov. 9. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nekem is hangos. Ez természetes. A gyomor és bélműködés hangokkal jár. Egyénenként változó. De addig jó míg hangot ad. Gondolj csak bele ha gyomorproblémával mész orvoshoz meghallgatja a hasadat. Mert kíváncsi az emésztésedre. Ha nincs hang az nagy baj. Szóval örülj neki ha hallod. :)
2009. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés:)köszönöm szépen:)
2009. nov. 10. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!