Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most jöttem haza ügyeletről...

Most jöttem haza ügyeletről magas vérnyomás miatt! Nagyon félek! Adott gyógyszert! Mi lehet a bajom? Hétfőn kivizsgálás!

Figyelt kérdés
Mielőtt nagyon magas lett olyan érzésem volt mintha rámjött volna a fulladás,de lehet csak félrenyeltem és kis ideig tartott! Most azt beszélem magamba,hogy vérrög és attól magas a vérnyomásom is!! Félek =( 17
2009. nov. 8. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyal rengeteg folyadekot!!Mozogj ilyenkor,ha felszalad a vernyomasod mozogni kell akkor normalizalodik.Sok sok fokhagyma es fagyongy tea.Nem lesz baj ,ne turaztasd az agyad,mert attol is felmehet.Mennyit ittal ma meg tegnap?
2009. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félek,hogy este megfulladok!! Lehet,hogy vérrög és amitt fulladtam be picit(vagy félrenyeltem) ?
2009. nov. 8. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fulladsz meg!Igyal,hogy higuljon a vered.Inkabb panikbetegseged van sztem.
2009. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is pánik beteg vagy!Vérrögtől nem magas a vérnyomás és nem fulladsz ha csak nem tüdőembólia! Édesapámnak nem voltak ilyen tünetei már 2x a lábában 1x a tüdejében volt rög.Fordulj psichológushoz ő segít,nem szabad azt hinned hogy beteg vagy ,hitesd el magaddal hogy jól vagy lassan szívd az orrodon be alevegőt és lassan a szádon engedd ki,5x ,megnyugtat,én átestem a pánikbetegségen ,már éek óta jól vagyok,fogadd el csak orvos segíthet!
2009. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pulzus is magas, vagy csak a vérnyomás?
2009. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak a vérnyomás!
2009. nov. 9. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg nem pánikroham.

Az ember sokáig (évekig) észre sem veszi, hogy magas a vérnyomása (úgy értem nincs tünete). Aztán egyszer csak hirtelen. Folyamatosan kéni mérni 24 órát (van ilyen eszköz), hogy mindig magas-e.

2009. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!