Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Padlón vagyok tényleg mi...

Padlón vagyok tényleg mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nincs erőm az élethez biztosan van velem valami baj ha nem tudok élni, se barátok se egy barát se egy munkahely olyan szerencsétlennek érzem magam közel a 30 felé, félek az élettől hogy kevés vagyok egy pasinak nem tudom mit tehetnék h ez a helyzet megváltozzon?

2013. szept. 22. 11:27
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem vagy egyedül a problémáddal, próbálj meg rendszeresen táplálkozni és igyekezz rendszerben aludni (fix időpont a fől és lefekvéshez), és minnél elöbb keress munkát/elfoglaltságot.
2013. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Néha úgy érzem csak velem történik ilyen,jó érzés hallani h nem csak én vagyok így :-).
2013. szept. 22. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:
szia ha gondoldod irj privit én beszélgetek veled meghallgatlak, egyébként hova valósi vagY? én is ilyen helyeztben voltam évekig aztán sikerült kijönnöm ebböl a kezdödö depressziobol
2013. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!