Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen betegségre utalhat a...

Milyen betegségre utalhat a sok alvás?

Figyelt kérdés
Reggel párom megy dolgozni hatra ilyenkor vele megyek, aztán mikor hétre hazaérek sokszor délig alszom. Délután ugyanúgy fáradt vagyok bár nem alszom. Este pedig kilenckor már alszok és végig alszom az éjszakát anélkül hogy felébrednék. Sokat fáj a fejem lehet a sok alvástól, de lehet csak az időjárást érzem. Vérképet kértem, pontosabban beutalót, de még nem mostanában tudok menni. Tudom hogy sokféle betegségre utalhat mindez de szeretném tudni hogy pl mire.
2013. szept. 21. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Google > A fáradtság és az álmosság okai
2013. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A túl sok alvástól lehetsz fáradt és fájhat a fejed. Vegyél erőt magadon, mozogj egyet, sétálj alvás helyett napközben. A vérkép mindenképp hasznos. De pl. lehetsz vérszegény is, ki fog derülni.
2013. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A pajzsmirigy is produkálhat ilyen tüneteket.
2013. szept. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elsősorban azért mentem dokihoz mert megvan duzzadva egy nyirokcsomóm meg mint kiderült kicsit a mandulám is. Ezért küldött vérképet csináltatni. De tény hogy bármilyen korán fekszem le mindig fáradtnak érzem magam egész nap és a fejem is fáj, általában már be sem veszek algopirint mert nem mindig hat.
2013. szept. 23. 05:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!