Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valamilyen tippetek...

Van valamilyen tippetek megterhelő munkahetek kihúzására?

Figyelt kérdés
Van, hogy 6 napot is ledolgozom egyhuzamban napi 10-12 órában... aztán egy-két nap pihi és megint kezdődik elölről. Nappal, délután, este vegyesen. Sokat kell állni, mozogni, pakolni. Van amikor totálisan kimerülök fizikailag és szellemileg egyaránt. Milyen tippetek van az ilyen húzós időszakok elviselésére? Itthon már semmire nincs energiám. Ja szabit még nem adnak, mert próbaidőn vagyok.

2013. szept. 18. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Állásváltoztatás. Viccet félretéve.
2013. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt sajna nem lehet. Hosszú ideig munkanélküli voltam, le vagyok égve :S Kell a pénz.
2013. szept. 18. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:

De erre rámehet az egészséged hosszú távon. Milyen végzettségeid vannak? Tudom, hogy nincs ideális állás, ahol non stop jól érzi magát az ember, de ami kinyírja az embert szellemileg is és fizikailag is, az nagyon nem jó állás.

És tutira fizetni fognak próbaidőre is? Mert mi van, ha igavonóként használnak, aztán meg kiadják az utadat, és keresnek egy újabb próbaidőst? Mennyi a próbaidőd amúgy? egy hónap? Három?

2013. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 hónap próbaidő. Diplomás vagyok, kereskedelemben dolgozom. Egyelőre csinálom ezt, mert kell a tapasztalat, aztán majd meglátjuk merre lehet váltani később. Pályakezdőként nem nagyon lehet válogatni. Sokáig voltam munkanélküli, az még ennél is jobban gallyra vágja az embert.
2013. szept. 18. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nézd, három hónapot talán kibírsz, ha tényleg kifizetnek, és mégsem tartanak meg. Igen, ez igaz, hogy a pályakezdőket nem szívesen alkalmazzák (kivéve, ha Start-kártyások). Diplomás bért se nagyon szeretnek fizetni, ez is igaz. Esetleg multiknál. Na mindegy, fő, hogy ki legyél fizetve, még ha csak próbaidőre is.


Nincs ott egy kolléga, akivel beszélgethetnél munka közben? Ebédszünetet adnak?

2013. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaja, van szünet, jó fejek a kollégák is általában. Próbának fogom fel. A fizu sem olyan rossz ahhoz képest, hogy vidéken dolgozom. Inkább az érdekelne, hogy akik hasonló cipőben járnak, hogy osztják be a kevés szabadidőt, hogy tudnak napról-napra megújulni. Köszi az eddigi válaszokat! :)
2013. szept. 18. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ebben sajnos nem tudok segíteni, mert kevesebb a munkaidőm :)
2013. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem gáz, azért köszi, hogy időt szántál a kérdésre :)
2013. szept. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!