Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van szivritmus zavarom...

Miért van szivritmus zavarom mindig ha front van? Mennyire komoly ez? Nagyon rossz érzés, napokig eltart. ,32 éves lány vagyok

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 20:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, nekem is azt mondta a dokim hogy nagyon megélem a dolgokat. tök röhejes, ráadásul azért is mert a sürgösségin dolgozom, pontosan tudom, hogy mi miért van.. akkor nincs más mint tuléálni, amugy a dokimat az se hatotta meg jhogy fiatalon halt meg az édesapám infarktusban, az édesanyám nak is 3 stentje van már és volt egy infarktusa pedig csak 53 éves.. erröl ennyit..
2009. nov. 8. 13:36
 12/12 anonim ***** válasza:

6:45-ös vagyok megint.

Hát igen,könnyű mondaniuk bármit az orvosoknak,nem ők érzik ezt,és szerintem két egyforma ember és szervezet sincs,tehát általánosítani sem lehet.Én is tudom,hogy főként bennem van a hiba,mert mindent nagyon megélek én is,stresszhelyzetben is sokkal tovább pörgök a dolgokon mint kéne,de nem direkt,bár tudnám másképp csinálni,valaki adjon tanácsot hogy kell!!!Dehát erre mindig az a válasz,próbáld könnyebben venni az életet...Hát ez nem megy.Ez van,így csak bízhatunk benne,hogy nem történik tragédia.Kitartás!

2009. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!