Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van szivritmus zavarom...

Miért van szivritmus zavarom mindig ha front van? Mennyire komoly ez? Nagyon rossz érzés, napokig eltart. ,32 éves lány vagyok

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy szívritmus zavarod van?

Orvos mondta?

Az amit te kitapintasz hogy nem egyenletes a szívműködés nem feltétlenül jelent ritmuszavart.


Egyébként hőmérséklet és légnyomásváltozás miatt, amit nem megfelelően tolerálni a szived..


Mennyit sportolsz?? Mennyit stresszelsz?


Kardio edzéseket kéne csinálnod, komoly a dolog.


Infarktus előjele is lehet.

2009. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Előző vok, a ritmuszavart általában az okozza ha gyengék a szívbillentyűk, és mivel változik a légnyomás a gyengébb billentyű a nyomáskülönbség miatt nem zár tökéletesen, a vér visszafolyik a pitvarból a kamrába..


Ha vkinke gyengék a billentyűi az általában genetikai hajlam miatt van.

2009. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez sok emberrel van így,én már évek óta érzem,ha front van,vagy közeleg,a szívem össze-vissza kalapál,van,hogy hevesen zakatol.Néha fulladásos érzés kíséri,ez főleg eső elött szokott lenni.És a vérnyomásom is ingadozik ilyenkor.Régebben sosem volt ilyesmi érzésem,voltam már dokinál,azt mondta a stresszes életmód meg ilyesmi növeli a frontérzékenység kialakulását,hát így jártam.Eleinte pánikoltam,most már hozzászoktam,elmúlik,nem komoly dolog ez,együtt kell élni vele.Vannak különböző készítmények,melyek ígérik az állítólagos javulást,de inkább nem kérek belőlük,hiszen a mellékhatás sokszor gázosabb,mint maga a tünet.Jobbulást neked,és ne idegeskedj,ez a dolog sok embernél jelen van!!!
2009. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Megtint előző!


Kardiológus mindenképpen vizsgáljon meg, azon felül pedig ajánlom a Q10 vitamin szedését

(lehetőleg ne gagyi gyártótól mint pl a béres, és hasonlók) ajánlom a Kanadai Healt first Q10 kapszuláját !


Ha komolyabb gond van az orvos fel fog írni Betaloc -ot és beállítja az adagod!

Illetve életmódváltást fog javasolni, kevesebb stressz és hajtás, és rendszeres sport.

2009. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igazat kell adnom az elöttem szólóhoz,a billentyűrendellenesség belejátszik a dologba,nekem is van.Beijedni azért nem kell ez nem olyan komoly,meghalni ettől nem fogunk!!!:)
2009. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy sok emberrel van így csak ez nem normális, és később (6-8-10 év) vissza is fog köszönni!


Ezek a tünetek, figyelmeztető jelek, amiket nem kéne figyelmen kívül hagyni!

2009. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13:39-es vagyok,igaz,kardiológussal kéne beszélned,mert magasvérnyomás is lehet a háttérben,meg amúgy sem árt,ha ultrahangot készít,zörejt hallgat,a célirányos kezelés nagyon fontos.
2009. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

13:45-ös!Nem azt írtam,hogy nem kell utánajárni,szerintem is nagyon fontos,hogy tudja mitől van!!!

13:39-es

2009. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
sziasztok köszi a válaszokat.. voltam kardiologián már többször is, és én is ápolónő vagyok, tudok egyet mást, csak ezt a légnyomás dolgot nem értem. szedtem már többféle szivritmus szabályzot, éveken át pl lokrent, tallitont, betakloc minden formját stb.. abba hagyatták velem mert azt mondta a dokinö, ghogy a napi 142 db extra az tök mnormális ( ja neki.) amugy el vagyok a félre verésekkel, de amikor front van az nagyon gáz.. mintha csak lebegne a szivem a torkomban pár percig, és egysezr sikerült is elkapni ekg-n kamrai tachicardiát..
2009. nov. 6. 14:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Én Tallitont szedek(12,5),de én a vérnyomásomra kaptam.Billentyűrendellenességem van,és sokszor érzek hasonló tüneteket frontnál.Mikor a vérnyomásmérőt használom,és jön az a rész,mikor a pulzust méri és pttyeg,volt már,hogy kihagyott,meg is ilyedtem.Voltam már dokinál,nem tudnak mit csinálni,azt mondták tanuljak meg élni evvel,és hogy frontérzékeny vagyok,ilyen erőteljesen reagál a szervezetem.Hát köszi!Tehát vagy orvostól-orvosig rohangálsz pánikrohamok közepette,mert ugye halálrarémülsz a tünetektől,vagy elfogadod,és csendben elviseled abban bízva,hogy ezt a napot is túléled!Elég morbid,nem?!Kitartás!
2009. nov. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!