Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fájhat ennyit a fejem?

Miért fájhat ennyit a fejem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3-4 napban minden nap fájt, nem egyfolytában, de előjött sokszor.Nem is olyan nagyon elviselhetetlen, nem fejgörcs, csak egyszerűen fáj a homlokom leginkább.Amúgy is fejfájós vagyok , de ennyire azért frontérzékeny sem lehetek.Barátok/ismerősök szerint is sokat fáj.Nem hinném, hogy a folyadékmennyiséggel probléma lenne (napi min. 1,5l megvan).A vérnyomásom sem rossz szerintem(125/81).Eddig egy kis pihenés megoldotta, de most azt sem működik.Úgyhogy mostmár nem tudom mi lehet a probléma...ötletek?
2009. nov. 4. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szemed van ennyire megerőltetve nem? Oo
2009. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Orvos! Nem hiszem, hogy neked migréned lenne, hiszen az féloldali fejfájás. Más kísérőtünet nincs? Hányinger, látászavarok, stb? Elképzelhető, hogy tényleg az időjárás miatt van, de szerintem akkor sem normális. Milyen gyógyszert szedsz rá? Algopirint? Aszpirint? Próbáltál már erősebbet? Mondjuk Cataflamot? Nekem az bevált a legtöbb típusú fejfájásra, bár a migrénre nem. Egyébként a másfél liter elég kevés - minimum 3! És lehetőleg egyél több gyümit is, lehet a vitaminok hiánya miatt. A szemedet meg szoktad erőltetni? Pl sokat nézel monitort, tévét?


Lehet jó lenne egy szemészet, koponyaröntgen, EEG... én is frontérzékeny vagyok, ki tudok készülni, mikor vihar van, de nem tart napokig. Menj csak el orvoshoz! Fő az egészség!

2009. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet, lehet kéne szemüveg, nekem is sokat fájt a fejem, szemüveg lett belölle.
2009. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még várok pár napot, ha nem múlik, akkor elmegyek.Amúgy még 2 éve mondták a szemészeten, hogy nem adnak szemüveget, inkább erőltessem a szemem.(0,5ös kellett volna)Azóta nem voltam.Sokat ülök laptop előtt, de mindig is sokat ültem.Eddig miért nem fájt akkor így?minimum 3 liter...hát úgy tudom 2-t kell minimum inni.Múltkor csak úgy megittam másfél liter vizet, de ugyanúgy fájt a fejem, sőt tompábban :S
2009. nov. 4. 21:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Más tünet nincs nagyon.Amikor elkezd fájni a fejem, akkor kicsit kedvtelen leszek, de ezt gondolom a fejfájás hozza.Algopyrin-t vettem be, nem nagyon vált be.A vérnyomásomat szoktam sokszor méregetni, de nem is vészesen alacsony szerintem.(legutóbb 110/63)
2009. nov. 4. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos? Elmentél dokihoz?
2009. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!