Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől fájhat ennyit a hasam,...

Mitől fájhat ennyit a hasam, plusz hasmenés is?

Figyelt kérdés
Liszt-, illetve laktózérzékeny vagyok (Lactase tablettával), a liszttel 2 éve diétázom, be is tartom. Na jó, közbe-közbe (félévente 1-2x) besikerül 1-1 diétahiba, de ezek is szándékosak, mert nem bírom megállni a finom lisztes ételek nélkül. Azonban ezek sem szoktak panaszt okozni nálam. Most 1-2 hónapja mégis nagyon hasfájós lettem, hasmenésem is gyakran van. Nem értem, mi lehet, odafigyelek rá nagyon. Lehet esetleg mástól a hasfájás? Májproblémák pl? Tapasztalatok?
2011. ápr. 3. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Idegesség,nem megfelelő táplálkozás,lehet akr egy virusos fertözés is ami nem ürült ki a szervezetedből és az okozza a panaszokat,amúgy nem tudom használtál-e,de kiprobálhatnál egy havi probiotikum kurát,hátha az rendbetesz,ajánlani tudom a bonolact probiotikumot 30 szemes elég neked.
2011. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!