Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj? Mit csináljak hogy...

Mitől fáj? Mit csináljak hogy ne fájjon? Éreztétek már ti is ezt?

Figyelt kérdés
Fáj a szájpadlásom felett az orrom aljában valami...leírhatalan hogy hol!4napja náthás vagyok.Nem az orrcseptöl van mert évek óta ugyanezt az orrsprayt használom ha náthás vagyok mármint ezt a fajtát!rinathiol.Nagyon rossz ez a fájdalom..nagyon zavar!Nem fáj a torkom tehát nem hat hat ki,és ha rendesen sok folyadékot iszom a váladék is könnyen ki tisztul..ilyen még nem volt hogy itt és igy fájjon.Pedig sokat vagyok megfázva pláne igy október és február között.Segítsetek létszi!!
2009. okt. 31. 22:14
 1/2 anonim válasza:

ez erős megfázás gyakran társul arcüreg gyuszikával is és piszkosul szar tud lenni... a neo citran naponta segít de ha kegyetlenül fáj és már nem bírod akkor egy jó evőkanál méz... mindegy hogy baromira édes hidd el 10 percre olyan lessz mintha nem is fájna... ajánlom még a strepsilst (asszem van ien zsibbasztó is valami fájdalom csillapítós- na azt vegyél) az hatásos lessz 1-2 órára.


Nagyon rossz de 1-2 hét alatt kihevered

2009. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de nekem az orromban fáj valami ott belül,nem az arcom:S de azért köszi.:)
2009. okt. 31. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!