Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel lehet csökkenteni az...

Mivel lehet csökkenteni az orrfújások számát? Mit tegyek hogy ne kelljen 2 percenként orrot fújnom? Lehet egyáltalán valamit csinálni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.Én is így vagyok.
2009. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
régebben volt vmi (asszem) Contac, ami szárította a nyálkahártyát. nem tudom, van-e még...
2009. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Langyos sós vízzel öblítsd ki! Szívd fel, majd fújd ki a vizet. Ghanditól tanultuk, meg Buga doktortól, és jó! nme nehéz megcsinálni. Olyan sós legyen mint a tenger!
2009. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A sós vizes dolog tényleg jó, van ilyen készítmény is.

A másik, hogy bevacsorázhatsz hagymát, kis fej vöröshagyma, vagy fokhagyma, kenyérrel, pirítóssal, ahogy szereted, másnapra kitisztul az orrod.

Ha kiszárítod, az se jó, mert ha náthás vagy és kiszárad, akkor eldugul és nem kapsz levegőt, ezt előbb ki kell tisztítani, arra meg a sós vizes oldat és a hagyma a legjobb természetes gyógymódok. Ha már el van dugulva, borssal ki tudod tüsszögni, de az ne kelljen, mert nem túl kellemes. :-)

2009. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, nincs eldugulva, hanem folyamatosan folyik...:S Inkább lenne eldugulva.....
2009. okt. 29. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:

ezt javaslom:


[link]

2009. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem már tizenegykét éve nincs olyan nap, hogy minimum 30-szor ki ne kéne fújni az orromat. Gyűlölöm. Az allergiás orrsprayk közül egyik sem használt.

Most van egy Rhino plus orrspraym, ez nagyon jó. De tartós használat mellett tönkreteszi az orrnyálkahártyát... te még mindig jobb, mint a semmi... igyekszem 1 hetes szüneteket tartani...

2009. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!