Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért mondják a szüleim, hogy...

Miért mondják a szüleim, hogy sokat eszek?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt 10kor reggeliztem egy pirítóst ( nem diétázok csak az esett jól) utána 2körül ebédeltem. Húsleves volt, abból egy tányérral ettem, utána pedig megettem egy szelet rámtotthúst rizzsel és sültkrumplival. Este 7kor pedig egy ilyen zsemle nagyságú csokis tekercset ettem, rá egy kis csomag ropit. Majd este 10kor nagyon megkívántam mép ilyen pörkölt sós kukoricát és azt rágcsáltam. A szüleim meg csak néztek és ájuldoztak, hogy hogy bírok ennyit enni. Nem vagyok elhízva.. De miért mondják? Tényleg ennyire rengeteg lenne?

16L


2013. aug. 22. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kamasznak ennél több evés is beleférne, az sem lenne sok. Ha látnák az én párom mennyit eszik (dupla annyit felnőtt létére mint te és mégis sovány), valószínűleg falnak mennének. :D Talán ők nem jó evők, ezért nem értik. :)
2013. aug. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én fogyás közben többet eszem, bár mást, így nehéz összehasonlítani... Régebben sokkal többet ettem, de kamaszként aztán főleg. Nem eszel sokat. Nagyon keveset sem, de sokat semmiképp.
2013. aug. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem volt sok, főleg nem ebben a korban, viszont hiányzott belőle a zöldség, gyümölcs, inkább azokat egyed ropi és sós kukorica helyett. Répát, paradicsomot, salátát, sok gyümölcsfélét.
2013. aug. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem sok. Én ilyen idős koromban néha megettem délután egy tábla csokit... Ehhez 165 cm és 47 kg voltam, egyszerűen kívántam, de nem hiztam tőle. Most már a negyede is sok lenne...
2013. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit mondanának ha ilyen korú fiak lennének, no ők valóban sokat esznek. :-))
2013. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem sajnálják tőled az ételt!
2013. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem sok! A szüleidet túlságosan megfertőzte a fogyókúra őrület!
2013. aug. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!