Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Ez már állandó...

Mi bajom lehet? Ez már állandósulni látszik.

Figyelt kérdés
Minden nap fáj a fejem(homloknál), nem tudok aludni(max napi 3 órát), reszket a kezem,fáj a gyomrom, mintha gyomorszájba rúgtak volna, nem tudok figyelni a suliban és néha rám tör a sírógörcs,vagy az idegesség. Lassan egy hónapja ez megy és nem tudom mitől lehet. (pontosabban a nemalvás és kézremegés már jóval régebb óta) 18/L
2009. okt. 28. 02:12
 1/3 A kérdező kommentje:
jah,és szintúgy régebb óta:izzadás(akkor is ha hideg van)és egyfajta paranoia. Tudom,kész ideggörcs,de mégis mi ez?
2009. okt. 28. 02:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mert lehet hgy a pajzsmirigyeddel van baj, arra jellemzöek hasonló tünetek. Ha ezekhez még hiztál vagy fgytál is, akkor még valószinübb.
2009. okt. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem neked olyasmi bajod lehet ,mint nekem, szomatizacios zavar...nekem is igy kezdodott az egesz...menj dokihoz L/21 a fejfajas a homlokon nekem meg fonnall, es a szemem is erzekeny...
2009. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!