Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy zajlik egy neurólogiai...

Hogy zajlik egy neurólogiai vizsgálat? Most kaptam beutalót, hogy kivizsgáljanak a sok fejfájás miatt! 21 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg kérdést tesznek fel a fejfájásoddal kapcsolatban. Valamit egyszerű feladatokat csináltatnak veled, pl. csukott szemmel a mutató ujjaddal érintsd meg az orrod, sétálj csukott szemmel stb. Nem kell tőle félni, nem vészes.
2013. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap voltam egy ilyen migrénes kivizsgáláson. Teljes kórtörténetet kértek. Minden féle leletet készíts be magadhoz. Nekem nagymamámig visszakérdeztek a betegségekkel kapcsolatban. El kell majd mondanod hogyan fáj és hol fáj a fejed pontosan, illetve milyen gyakran jön elő.

Küldenek majd agyi ér ultrahangra, szemészetre és laborba.

2013. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) nincsen semmi ilyen leletem, mert kiskoromba voltam utoljára ilyenen azok meg már nincsenek meg szerintem. laborba meg hiába küldenek kb fejfájás miatt már 5x voltam de nem derült ki semmi
2013. aug. 15. 07:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális:

Mindenfélét kérdeznek a fejfájásodról,egyszerű dolgokat kell megcsinálni(pl.fogd meg az orrod úgy,hogy csukva van a szemed) és lehet,hogy elküldenek utána CT-re.

2013. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) még aktuális jövőhéten megyek
2013. aug. 23. 12:55
 6/6 timeaoszvald válasza:
na szia mi volt a neurológián????
2014. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!