Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja komoly alvászavarral...

Pedro74 kérdése:

Pár napja komoly alvászavarral küzdök. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Mikor elaludnék hirtelen megriadok és hevesen ver a szívem. A tehetetlenség elviselhetetlen. Van xanaxom de viszolygok a szedésétől. Egyébként 3 műszakban dolgozom 7 éve és az egyetlen dolog amivel soha nem volt problémám az az alvás volt. Mit tanácsoltok?

2013. aug. 10. 13:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

8-asnak:Igeenigeen tudom és tudom az okait is.Nem bírok lezárni egy tiltott kapcsolatot miközben szerető feleségem és családom van.Állandó hazudozásra "kényszerülök" mert egy gyenge,jellemtelen alak vagyok.De ettől még aludnom kell és nem várhatok hetekig,hónapokig mire egy pszihomókussal karöltve kikúrálom magam.Ezért kell vmi instant megoldás.

7-esnek:köszönöm a tanácsokat próbálkozom tovább

10-esnek:Igen az a fránya 3műszak.Évről évre érzem,hogyí bombázza szét az immun és idegrendszerem az,hogy nincs egy megszokott ritmusa az életemnek.Mert a 3műszak sajnos nem az bárki bármit mondhat.Egyszerűen nem tudsz mit megszokni.Persze ez is alkati kérdés van aki egy életet lehúz 3műszakban.Az elalvásról meg annyit,hogy nem azzal van a gond mert kb10 perc alatt elalszom.Hanem ami utána jön.Kb 3 órát alszom tudattalanul és utána jönnek ezek a megébredések mitha vki. adrenalint pumpálna a gyomromba vagy a szívembe.Nagyon szar érzés.Reggel meg úgy ébredek mint akit agyonvertek,tehát valszeg. a tudattalan alvásom is tele lehet ilyen "mikroébredésekkel".

2013. aug. 12. 11:56
 12/14 anonim válasza:
Nálam is ez van amúgy, bár én nehezen is alszom el....felébredek nagyon gyakran...és olyan frissnek érzem a fejem, hogy nehezen tudok visszaaludni...szörnyű....
2013. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
+én is mindig jó alvó voltam!!!Én is sokszor kelek fel, mintha agyonvertek volna, csak ülök és nézek ki a fejemből!F1en voltam most, előtte 2-3 órát sikerült aludnom, egész nap meneteltünk, este 22kor estem be az ágyba, na akkor aludtam utoljára 10 órahosszát, de még akkoris felébredtem 1-2x...de hát az ember nem tud mindennap ennyit menetelni...én is pályaválasztás előtt is állok, talán attól alszom szarul...
2013. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
na, hogy áll a dolog?
2013. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!