Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja komoly alvászavarral...

Pedro74 kérdése:

Pár napja komoly alvászavarral küzdök. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Mikor elaludnék hirtelen megriadok és hevesen ver a szívem. A tehetetlenség elviselhetetlen. Van xanaxom de viszolygok a szedésétől. Egyébként 3 műszakban dolgozom 7 éve és az egyetlen dolog amivel soha nem volt problémám az az alvás volt. Mit tanácsoltok?

2013. aug. 10. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nehéz munka,amit dolgozol,talán elfáradtál.

El kell menned orvoshoz, mert lehet pánikroham is.

2013. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én javaslok egy homeós szert, sedativ pc, nekem nagyon bevált mind alvásra, mind a pánikrohamokra.
2013. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek honnan számít kórosnak az álmatlanság?3-4óra nem "minőségi" alvás az meddig tolerálható?
2013. aug. 11. 18:02
 4/14 anonim ***** válasza:
nálam biztosan 1 hétnél nem tovább. mondom, próbáld ki ezt a homeopátiás szert, ami nem gyógyszer!!, és fogsz tudni aludni, recept nélkül kapható :)
2013. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ma reggel próbáltam,vettem a patikában(ügyelet)

de nem nagyon használt.3órát aludtam felületesen aztán megint kezdődött a felriadásos "bealvás".Szerinted próbáljam meg estére a xanax-ot vagy megint próbálkozzak

a sedatif-fal?

Ja bocsi,azért próbáltam reggel mert éjszakás voltam:-)

2013. aug. 11. 19:29
 6/14 anonim ***** válasza:
hát, xanaxot csak akkor, ha nagyon muszáj, mármint pihenned. nézd, a sedatif nem gyógyszer, ergo nem is hat azonnal. kell neki pár nap, mire az agy "rájön", hogy mire is való. arra való, hogy beindítsa a szervezet öngyógyító képességét, vagyis valódi gyógyuláshoz képes vezetni, nem csak kezeli a tüneteket. légy türelmes, higgy benne, hogy használni fog, és fog! :)
2013. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ja, és ez az alkalmazása: este 2 tabletta elalvás előtt, felébredés esetén még 1 tabletta
2013. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

En azt javaslom, hogy a problémáddal forduljál orvoshoz és ne kezeld saját magadat, nem tudhatod, hogy mi van a háttérben.

Lehet, hogy a lelkivilágodat bántja valami,azért riadsz fel!Ennek az okát kell megtalálni!

2013. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
persze, fordulhat orvoshoz, ha szeretne, de ezzel a szerrel nem kezeli magát látatlanban, mivel nem gyógyszer, nem tud ártani se, max használni :)
2013. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szia! Mennyi idő, mire elalszol?Agyalsz elalvás előtt valamin esetleg?Hát a 3 műszak sajnos teljesen felboríthatja a biológiai órád, munka után másnap reggel 2-3 óránál többet úgysem tudsz aludni szerintem!Ha valami nyugtalanít, biztosan az okozza!Én is alvászavarral küzdök 4 hónapja!Próbálj meg relaxáló nyugtató zenéket hallgatni elalvás előtt, elalvás előtt 1 órával egyél szénhidrátban gazdag ételeket (álmosít), olvass egy picit. Xanax, én is próbáltam, talán egy picit segít, leszedál, elálmosít. Kis adagokat vehetsz be belőle, elalvás előtt 20 perccel 0,5 mg-tól nem lesz bajod szerintem, de csak este vedd be!Nappal nem!A xanax terápiás tartománya 1-6 mg között van, szóval ezzel a töredékdózissal nem lesz bajod szerintem!Egy próbát megérhet!Pár napos szedéssel ennyi dózissal nem lesz hozzászokás!
2013. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!