Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Béres csepp mikor kezdjem?

Béres csepp mikor kezdjem?

Figyelt kérdés

Áprilisban született a kisfiam,azóta sokat fogytam,a béres cseppet ajánlották,növeli az étvágyat,jobb közérzetet.

Tudni szeretném,tényleg hatásos e.Este veszek,nem tudom bevehetem e este,vagy csak reggel kezdjek bele?

Köszönöm.


2009. okt. 26. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
este is, reggel is. adjál a párodnak is, meg pár év múlva a kölyöknek is, nem csak étvágyra jó, jobban megacélozza az immunrendszert, mint bármi, amit ajánlanak rá.
2009. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja bocsi, túl gyorsan írtam, azt kifelejtettem, hogy a közérzetedre semmilyen hatása nincs. hosszú távon sincs, legfeljebb annyi, hogy nem kaphatsz el semmilyen betegséget, ami odaverne a kedvednek. a lelket nem gyógyítja. sajnos. :)
2009. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!