Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülés, étvágytalanság....

Szédülés, étvágytalanság. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja csak hirtelen elkezdtem szédülni, azóta is tart...nem nagyon de idegesít..és étvágyam sincs...mitől lehet...?? Anyum szerint alacsony vérnyomás...vagy szerintetek?? Anya el akar vinni vérvételre...féleeek.ugye nincs nagy baj??
2009. okt. 26. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt vérvételre vinne előbb mérjétek meg a vérnyomásod,De az étvágytalanság nincs összefüggésben a vérnyomással,.Lehet hogy elkaptad az influenzát és annak az elő jele,vagy csak egy sima nátha.Ne gondolj,mindjárt rosszra.
2009. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet vashiàny. menj el az orvoshoz és mond el neki. lehet kiir vérvételre. nem kel félni töle. tavaj volt 1x hogy hetfön és szerdàn is vetek tölem vért. meg minden héten. nekem vashiànyom volt. az orvos felirt vas pezgö tabletàt meg vas tartalmu kapszulàt.
2009. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy terhes vagy??!!...
2009. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
xD terhes nem lehetek, 14éves vagyok...de a többi tanácsban lehet valami és lehet hogy csak túlaggódom...nagyon remélem hogy valami egyszerűvel megúszom...köszönöm a válaszokat !!
2009. okt. 26. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!