Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz+étvágytalanság?

Stressz+étvágytalanság?

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon sokat vitatkoztunk anyával, és hányingerem lett, most meg nincs étvágyam. Ez lehet pszichés tünet? Mert akkor nem tudom, hogy mit tehetnék, egész hétvégét más rokonokkal kell töltenem, ahol meg kb. folyton eszünk, de ilyenkor én már annyira nem bírok, hogy az nagyon gáz:S
2011. júl. 8. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is pont tegnap balhéztam anyámmal:) Ilyen típus vagy, nekem ha valami bajom van pik-pakk le tudok fogyni az amúgy is kevés súlyomból! Van aki zabál ilyenkor van aki nem eszik. De gondolom azért megtömni nem fognak, ha azt mondod nem kérsz többet...? :D
2011. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az igaz, csak ilyenkor már odaülni is alig bírok, ahol kaja van. brrr... mindegy, hátha elmúlik...
2011. júl. 8. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!