Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tüntessem el a pattanásai...

Hogy tüntessem el a pattanásaimat?

Figyelt kérdés

Én ápolom a bőrömet, mégis úgy látszik, hogy ápolatlan, mert pattanásos a homlokom. Van amikor egész szép, mert csak mitesszeres, de van amikor csillog a zsírtól, általában rosszabb napjaimon. Pedig mindent kipróbáltam! Különböző vitaminokat eszek, kenem maszkkal, kék kenőccsel (ami amúgy használ a nagy genyós pattanásokra- erre van kitalálva, a gennyes sebekre, Clean&Clear szinte összes termékét kipróbáltam, bőrradírozok, Baleás termékeket használok, reggel tonikkal kenem, hogy eltűnjön a zsír, és van, amikor egész nap csak egy kicsit zsíros, de van rosszabb napjaimon, hogy egy óra múlva csillog az egész bőröm. Szóval gyakorlatilag mindent. Most ami egész zépen karban tartja az arcomat, az az, hogy este a Clean&Clear 2in1 arcmasz&arclemosóját 3 percig az arcomon hagyom, lemosom, radír,majd éjszakára bekenem a kk kenőccsel, ami tényleg csodaszer, mert mostanában mióta használom tényleg nem volt olyan begyulladt pattanásom, mint azelőtt, majd reggel a Pure Skine arclemosójával lemosom az arcom előtte pedig vízzel, és ez így egész elvielhető, de még így is ronda mitesszeres és néhol pattanásos vagyok. Mit javasoltok? :(

U.i: Csak a homlokomon, meg néha az orromra nő egy bazi nagy dudor ugyan arra a helyre, és olyankor boszorkánynak csúfolnak, mert az akkora, mint a bibircsók, csak pirosban, de mióta használom ezt a krémet, nem nőtt vissza.


Szval mit javasoltok? :(


13/L



2013. aug. 6. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én nem nagyon értek ezekhez, nekem sosem volt nagyon sok pattanásom, meg ENNYIRE zsíros bőröm, de szerintem mosd meg naponta többször is az arcod.
2013. aug. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ENNYIRE azért nekem sem zsíros a bőröm
2013. aug. 7. 03:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen Clean&Clear vackok nem érnek semmit. Nekem a tejsavas arclemosás segített sokat (kémiai hámlasztás), a szalicilsav és az Akneroxid 100 mg/g gél. Voltam kétszer bőrgyógyásznál, de le se tojtak, írtak fel hasztalan krémet, és ennyi. Szégyelljék magukat az orvosok, még a pattanásokra sincs semmijük (szájon át szedhető gyógyszert nem voltak hajlandóak felírni, inkább maradjon undorító az arcom, nem az ő gondjuk, annyira tuskók).
2023. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!