Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szédülök mindig?

Miért szédülök mindig?

Figyelt kérdés
sokszor szinte mindig mikor voltam valahol és belevetem magam az ágyba vagy leülök szédülök nem is kicsit
2009. okt. 25. 23:20
 1/4 A kérdező kommentje:
ez kb 2hete van
2009. okt. 25. 23:23
 2/4 anonim ***** válasza:
ehhez orvosi kivizsgálás kell, egymillió oka lehet.
2009. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is szédülők amiko a felfelé nézek, vagy egy irányba fordítom a fejem, de egyszerüen akkor is ha lefekszem . Én migrénes fejfájós vagyok rosszullétekkel szédülés nélkül.szülés után ez megváltozott orvosok is ezt mondták. Előtte zsibbadás volt rajtam fél oldalamon, számon, kezem stb., és szülés után szerencsére ( ha lehet ezt mondani) csak szédülök. Gyógyszert írt a neurológus erre, a neve Betahistin . Ha reggel szédülök estére elmúlik. De érdemes lenne neked is a migrént számba venni.
2009. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A szédülés folyadékhiány miatt is kialakulhat.Amit gyorsan pótolni kell. A megfelelő vas bevitel is szükséges, mivel ez szállítja az oxigént a vérben . Ennek hiánya is okozhat szédülést. Jobbulást.
2009. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!