Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Árthat, ha "túl sok" vizet...

Árthat, ha "túl sok" vizet iszom? Olyan napi 5-6 litert.

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 16:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%

igen

a víz kimossa az ásvßanyi anyagokat és vitaminokat a szervezetedböl. keveset eszel sokat iszol olyan leszel mint egy afrikai éhezö aki csont bör de nagy víz hasa van.

2008. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! De mit csináljak, ha szomjas vagyok? :(
2008. jún. 25. 16:39
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
igyál citromlevet, vagy edd magába, attól tuti elmúlik:D
2008. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszi, már napok óta iszom azt is, nem segít. olyan fél literrel megiszom citromlevet ( fél liter ásványvízzel:)
2008. jún. 25. 16:46
 5/20 anonim válasza:
60%
Első válaszoló! Honnan a büdös picsából szedted ezeket a faszságokat??? Kimosni a ruhát szokták nem a víz az ásványianyagokat. Oké igyál kevés vizet, ilyne melegben aztán hagy szenvedjen a veséd, hogy rendben legyen a hő és a vízháztartásod. 20 kilonként KELL 1 liter vizet innni!!! Aki ellentéteset állít az hazudik!
2008. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
utánanéztem a dolgoknak. Nem árthat ha sok vizet iszol (sőt ilyen melegbe kell is mondjuk nem 5litert, de mindenkinek mások a szükségletei..)
2008. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
72%
5-6 liter nem árt semmit. Van olyan, hogy vízmérgezés, de ahhoz brutális mennyiséget kéne meginni. Úgyhogy ilyen melegbe simán ihatsz annyit, főleg ha fizikai munkát végzel, sportolsz. Másnak meg nem kéne ilyen baromságokat mondani, hogy árt a víz. Nem mondta, hogy keveset eszik, nem kell feltételezésekbe bocsátkozni. Vagy láttál már valakit aki megbetegedett volna a víztől? Gondolom te most így 35 fokban is 1 litert iszol naponta, hogy nehogy felpuffadj.
2008. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Nyáron én is napi 5-6 litert iszom. :D


Relax, jól teszed. A szervezeted hálás lesz. Ilyen hőségben kell a folyadék, amennyit csak kíván a szervezet.

2008. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
szerintem nem árt, max átfolyik rajtad ha mégsem kell annyi. De ebben a melegben én is sokat iszom, limonádét, de jól esik és kell is a szervezetnek, meg méregtelenít, szóval nem hinném hogy ártana
2008. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Mióta vagy ilyen szomjas? Nézesd meg a vércukrod! Éhes nem vagy? Nem fogytál?
2008. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!