Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért viszonyulok így az...

Miért viszonyulok így az alkoholhoz, több mint 1 év után is? Mi lenne a megoldás erre a problémára?

Figyelt kérdés

Az egész történet úgy kezdődik, hogy tavaly nyáron úgy döntöttem, kipróbálom milyen részegnek lenni, persze mindezt egyedül, itthon. Egészen bejött a dolog, a piától felszabadultam, jól éreztem magam, így pár hét múlva megint kipróbáltam, viszont már nem lityilötyi házipálinkával, hanem valami nagyon ütős borpárlattal, amit találtam itthon. Mire kiürítettem az üveget, hihetetlen rosszul lettem, így lefeküdtem aludni. (Valószínűleg) az éjszaka közepén telehánytam kb. az egész szobámat. 1-2 hétig nem bírtam rendesen enni, rosszul voltam minden ehetőtől.


Ezután szép lassan, de elmúlt ez a rosszullét, viszont a tömény alkoholoktól azóta irtózom, már a szaguktól kerülget a hányinger. 1 éve nem ittam azóta semmi komolyat, maximum néha tolok egy sört. Van rá esély, hogy idővel elmúlik ez az undor?

Olyan gáz ismerősöket visszautasítani, mikor valami röviddel kínálnak.


18/F


2013. júl. 7. 20:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Most is készítettem "Mojitot", de már amiatt a kiskanálnyi házi pálesz miatt sem esik jól...
2013. júl. 7. 20:45
 2/2 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de nem olyan nagy gáz az, ha nem iszol töményet. Kérj helyette egy sört. :)
2013. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!