Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányingerem van az élettől!?

Hányingerem van az élettől!?

Figyelt kérdés

Mindenki átgázol a másikon, mivel legyél az első, a legjobb....

De én nem vagyok ilyen, és nem is szeretnék hasonlóvá válni. Inkább a másik embert engedem előre, ha még hátrányom is származik belőle. Ennek következtében kihasználnak, hülyének néznek... nem nagyon tudok így beilleszkedni az emberek közé. De ezt a fogat-fogért típusú ember se szeretnék lenni. Mit tegyek?


2013. júl. 7. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Muszáj beilleszkedni az emberek közé? Én nem illeszkedtem be, és kösz, jól vagyok.
2013. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak így nincs kihez szólni, beszélni...
2013. júl. 7. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ember embernek farkasa.
2013. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és mégis elég jól elboldogultam az életben és a munkahelyemen is, ne aggódj.
2013. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az valami más miatt lehet, ha nincs kihez szólnod, nincs kivel beszélgetned, attól hogy nem vagy átgázolós típus, még tehted magad szerethetővé.
2013. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!