Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fiúk, szoktatok néha beöntést...

Fiúk, szoktatok néha beöntést csinálni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 13:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen,amúgy én is hetero vagyok,egyesek erotikusnak találják(én is),és még izgalmasabb lenne ha pl.egy nővér adna egyet egy kórházban.
2009. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
A kórházi beöntés nem az erotikus izgalom kedvéért van, ilyenkor a nővér szeretne minél előbb túl lenni rajta, magasra emeli a kannát, hogy minél gyorsabban bemenjen. Nagyon kellemetlen tud lenni, mert erős görcsök jelentkeznek. De otthon ezt nagyon gyengéden lehet csinálni, a Klyso labdával kombinált irrigátorral örömet lehet szerezni a partnernek.
2009. okt. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

Miiiiii?Jéézusom...csak én nem hallottam soha ilyenről?Miért kellene beöntést csinálni bárkinek is az egészsége szempontjából(anál más dolog)? És miért a fiúknak?Hát..én ezt nem tudom elképzelni.

De most komolyan kérdezem, hogy ez miért jó,a fiúknak?

2009. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
ÉLvezetes!
2009. nov. 2. 16:01
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
És a csajok talán nem élvezik?!
2009. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
88%
én szoktam magamnak mert olvastam, hogy tisztitja a beleket. közben időnként maszturbálok, tök jó
2009. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

A kórházi beöntés azért izgalmas lenne nekem...

Hogy magasra emeli az edényt a nővérke attól nincs semmi gond.Görcsöt sosem éreztem amikor magasról eresztettem a vizet,csak erős hascsikarást,ha túl nagy volt a vizmennyiség.(2liter)

2010. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
24%
na milyen jó a fenékbe a slagot be dugni és indulhat a fosás:):)ez LOL
2010. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen adok magamnak évtizedek óta, életem része. Csak jókat tudnék írni róla. Mindenkinek ki kellene próbálnia megfelelő körűlmények között, normális eszközökkel és utána lehetne eszmecserét folytatni arról, hogy kellemes vagy sem, hasznos vagy sem. Akik kedvelik és hívei, azoknak váljék egészségére!
2016. nov. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!