Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki szorongott csak úgy?...

Ki szorongott csak úgy? Minden ok nélkül?

Figyelt kérdés
Sajnos elég gyakran szorongok. Csak úgy. Rám jön a nagy feszültség , főleg reggel és délben. Szedek rá gyógyszert, de azért nagyon rossz. Negatív gondolataim vannak,rossz a közérzetem, és nem tudom megmondani miért. Már dél körül mennék haza, lennék a férjemmel gyerekemmel. Aki volt már hasonló helyzetben , hogy vészelte át?
2009. okt. 13. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek kémiai okai vannak, ezért is van rá a gyógyszer, de annak kell 2 hét mire hat. Ha nem, akkor váltani kell... valamely biztosan segit!!
2009. okt. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nos én nem csakúgy, hanem egyszer a túl sok kávétól energiaitaltól. aludtam kb 3 órát aznap de teleittam magam kávéval, energiaitallal. ültem a szobámba, és csakúgy rámtört a szorongás. de elég durva volt. belül feszített szét minden. volt a kezemben egy energiaital kupak, ami elég éles volt, és azzal vágtam az ujjamba egy hatalmasat, mert vmit muszáj volt csináltam, ilyen késztetés jött, hogy tegyek vmit, mert aztgondoltam h így enyhül majd a feszültség, ha belevágok az ujjamba.

hát nem enyhült, viszont besokkoltam, hogy úristen, én magamat vagdosom. ígyhát eldobtam a kupakot, kimentem elszívtam egy cigit, megfürödtem, aztán jobblett minden.

2009. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Minket elhagyott a faterom, és egy ruppo nékül itt vagyok egy 200nm es luxus lakásban, a húgommal, és a depressziós anyámmal, plussz most felvételizek egy építész mérnöki fősulira, + éjszaka melózom hogy legyen lóvém a sulira, + most derült k hogy beteg vagyok, de eddig csak én tudok róla mert nincs pénzem a tbre. Ezen felül anyám elhatározta hogy engem fog cssztetni azért mert elment a fater. El tudod képzelni kábéra hogy érzem magam, de szerintem csak az akarat gyenge ebereknek van szükségük mindenféle szros gyógyszerekre. Olyan hogy depresszió nem létezik csak gyengeség, és önbizalom hiány, amit sajnos csakis te tudsz magadban legyőzni. Aki saját magát legyőzi, ő a legnagyobb hős. Se la vie-
2009. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan betegség, aminek az a neve, hogy generalizált szorongás szindróma, viszont te "kezdő" szorongónak tűnsz. Érdemes lenne feltárni mégis miért lehet ez? Ha nincs mód pszichológussal, akkor olyannal, akiben megbízol és érdemes le is írni milyen ötleteid vannak. Pl. a munkahely nem nagyon utálatos..? Sajnos a gyógyszerek csak mankók, (bár ilyen esetekben szükséges mankók) de teljesen nem szüntetik meg a szorongást.Azt hiszem tényleg csak átvészelni lehet ezeket, munkába induláskor és munka alatt gondolj a családodra és próbálj abban az időszakban még dolgozol belőlük erőt meríteni!Semmi más nem számít, csak ők, a munkahelyedre meg bemész, elvégzed a dolgod, kapsz pénzt ezért, ennyi. Ne hagyd, hogy intrikák meg esetleges hülye főnökök kikészítsenek.
2009. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
78%
Szia.Velem is pont ez van!Én is szedek gyógyszereket ,nyugtatót,illetve Magne B6-ot szorongás ellen! Én is sokszor szorongok minden ok nélkül .Próbálom magam lekötni de nem mindig sikerül! L/24
2009. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!