Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan legyek beteg?

Hogyan legyek beteg?

Figyelt kérdés
Negyon erős az immunrendszerem, már próbáltam az egy evőkanál sót, sós víz, krétapor, ketchupos tej, minusz fokokban kint ácsorgás, nem vált be

2013. jún. 4. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Örülj neki hogy jó az immunrendszered és nehezen betegszel le.

Én csak télen vagyok mindig beteg, de utálom azt. Utálom az egész napos ágyban fekvést meg a semmit tevést.

Ha a suliból akarok lógni akkor beszélek anyámmal hogy írjon ki egy napra ha nagyon fáradt vagyok, de ne lógjak és ne legyen igazolatlanom. Nagyon ritkán vagyok csak beteg én is, és ennek örülök mert utálok az lenni.

2013. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Sehogy! Ne legyél beteg, inkább jöjjön meg az eszed!
2013. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Már az vagy.
2013. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

szia!


ahelyett h ezen jár az eszed, inkább tanulj!!! ebezzeg a faebook megy, igaz??? nevetséges, hova süllyednek a z-generációsok...


Üdv

2013. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Agyilag már tényleg az vagy, látod sikerült elérned.
2013. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
miért szeretnél beteg lenni? Ha válaszolsz, akkor én is válaszolok :D
2013. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Iskolakerülés...
2013. jún. 5. 05:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos, ha amúgy nem szoktál hiányozni, akkor simán megmondhatod a dokinak, hogy kellene pár nap pihi, vagy mondhatod, hogy hasmenésed van, azt senki nem tudja ellenőrizni, fejgörcs, stb. Nem kell azért valóban lebetegedni,
2013. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól lehurrogtak tisztelt kérdezö. Örülj hogy egészséges vagy amugy meg ja kamuzhatsz valamit a doki nak mikor nekem valahova elkelet mennem a munkahelyröl például 1 napos kirándulásra vagy valami más ügyet intézni például mikor meghozták az erdögazdaságtol a tüzifám mert mikor vetem nem kaptam idöpontot a szállitás idöpontjárol inén kííratam magam táppénzre mert olyan böszme cég hogy minden honap 15 ig megkell adnod 2 napot mikor akarsz szabadnapos lenni és 1 évre elöre megmondani mikor szeretnék szabadságon lenni és 28 napomból csak 10el rendelkezhetem mikor januárban megkérdezték megmondtam mitudom én mikor kell nekem a szabadság. Mitudom én milesz akár juliusban nem ?
2013. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!