Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már négy hónapja tart a kálváriám, kezdődött borda alatti fájdalommal, majd hátfájással, hányingerrel folytatódott. Vérvételen két májértékem magas volt, azóta sem állt teljesen helyre. Voltam uh-n, gégészeten, vérvételen többször, pajzsmirigyem negatív lett, gyomortükrözésen refluxot állapítottak meg, kaptam gyógyszert (protonexa), viszont a legzavaróbb tünet a gombócérzés volt, ami a mai napig megmaradt. Úgy érzem, a nyirokcsomóim is vacakolnak, bár ezt nem tudom biztosan, csak annyit, hogy ébredés után kb. 1 órával egészen estig úgy érzem, mintha fojtogatnának, emellett gyakran van 37 fok körül a hőm, szokott fájni a bőröm és néha a végtagjaim is. A nyirokcsomóm nem fáj, nem nő csak érzem, hogy van ott valami. Jövő héten megyek nyaki uh-ra, ha ott sem mutatnak ki semmit, feladom. Félek viszont, hogy a nyirokcsomóim az okai a gombócérzésnek, ami meg nem sok jó ígér. Eléggé ráparáztam, hogy valami súlyosabb betegségem van (pl. limfóma), és baromira idegesít és elkeserít ez a fojtogató érzés is, meg úgy egyáltalán ez az egész. :(

2013. máj. 16. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót,ha nem akkor szedtél valamikor mostanában?
2013. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél patikában gyógyteát,máriatövis,orbánc,cickafarkfű,csalán.Igyál naponta ezek keverékéből meg 1 litert,és egy liter vizet.
2013. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, máriatövist már szedek
2013. máj. 20. 00:56

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!