Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak a depressziómmal?

Mit csináljak a depressziómmal?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, egyre súlyosabb a helyzet. Hónapok óta tart, úgy érzem, nem érdekel senki és semmi. Nem vagyok kíváncsi senkire :/ csak elvagyok magamba és senki nem érti, miért.


Kicsit sok rossz történt velem manapság: a suliban is, munka nincs, a pasimmal minden rossz, aztán képbe jött egy másik, de ezt hagyjuk :(


nincs senki, akinek kiöntsem a szívem és már lassan begolyózom :((((


2013. ápr. 26. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat nem vagy egyedül! Sajnos sokan vagyunk. Van hohy vannak jobb napjaim sőt sokszor indokolatlanul sokat nevetek aztán az utána következő napok tragikusak. Néha ki tudom ráéngatni magamat de egyre nehezebben sikerül. Fel a fejjel. Én Május végéig próbálkozom, ha egyedül nem megy akkor pszichológushoz fordulok. Szegény családom még kitart és tolerál, de nem szeretnék a szeretettükkel visszaélni.
2013. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, bár kijövöben. Nézd, ha szeretnél beszélgetni valakivel, nekem nyugodtan írhatsz privit, szívesen beszélgetek Veled!
2013. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Figyelj,egyet tudj:! Ez nem a Te hibád. Manapság egyre több depresszióval küzdő fiatalt találunk.(köztük vagyok én is) Hogy miért? Mert olyan generációban élünk hogy a veled egykorúaknak(nem tudom hány éves vagy) az okoz örömet,ha valakit bánthatnak,összetörni láthatnak.Ez a szokás mindennapivá vált számukra mivel látják hogy bánt téged a dolog,ezért már csak viccként veszik.De tudnod kell NEM FELADNI! Sokan nem mutatják ki de fontos vagy nekik.:)) Amugy szerintem vegyél kiskutyát,én iskaptam,azért nem mondom hogy jobb lett,de nagyon aranyos és lehet vele játszani,ezerszer jobb kedved lesz,és ahogy látod őt a szobád elött állni például nem lesz szíved becsukni elötte az ajtót és sírni,hanem kimész hozzá:)
2013. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!