Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szúr a szemem már 3 napja?

Miért szúr a szemem már 3 napja?

Figyelt kérdés
Vannak időszakok amikor úgy rámjön, de elég rendszertelenül. Olyan érzés mintha álmos lennék nagyon, de eleget alszom, sőt 9-10 órát. Nem csinálok semmi megerőltetőt, számítógép előtt is napi max 20percet ülök, tvzni szokásos kb 2óra.nem vagyok szemüveges, jó a szemem. Nem értem hogy miért, allergiás tudtommal nem vagyok, és nem is vörös csak úgy szúr úgy ézem mintha midig le kellene csuknom h jó legyen, h elmúljon ez. szerintetek mitől lehet?
2009. szept. 25. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti hogy van benne valami! Ha reflexesen összecsukódik a szem akkor belement valami, és mivel pislogáskor mindig arrébb csúszik ezért nem érzed mindig. Nézd meg egy tükörben, ha látsz valamit menj el szemészhez ne próbáld meg kiszedni mert könnyen megsértheted a szemgolyódat. Ha pedig rendszeresen előfordul és nem is látsz semmit akkor is menj el, majd a szemészeten átforgatják rendesen a szemedet. De majdhogynem 100% hogy van benne valami!
2009. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mind2 szemem fáj, és az egész szúr, de nem úgy mintha benne lenne vmi. de azért köszi a választ.
2009. szept. 26. 00:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán árpa lehet. Ha felemeled a szempilláid nem látsz a felső vonalon valami pici (esetleg fehér) pontot? Nekem elég sűrűn szokott lenni, szóval én rögtön tudom, hogy az lesz, de az első napokban nem igazán látszik, később lesz fehér belőle. Bár nekem nem szokott egyszerre mindkét szememen lenni, de a tünetek nekem is ugyanezek.
2009. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is szúrt a napokban,volt benne egy szempilla:D

egyébként ilyen árpám nekem is volt,a felső szemhéjam belső részén...de mindkét szemem még nem fájt egyszerre..lehet,hogy azért nem árt az orvos!

2009. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem árpa. mostmár enyhült a szemszúrás, lehet azért még dokit azért meglátogatom. azért köszi a válaszokat.
2009. szept. 26. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!