Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lüktet a bal szemem pár...

Lüktet a bal szemem pár napja, nem folyamatosan, csak néha, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Megeroltetted, probalj lazitani, es pihentesd a szemeidet, kamilla teaval borogasd!
2010. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor semmi nagyobb parám?
2010. szept. 16. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:

amíg nem kezdesz el homályosan látni vagy nem fáj szerintem addig nincs semmi csak megvan terhelve

esetleg szemüveget kéne és mégse hordasz?


nállam is van ilyen amúgy nagyritkán hogy úgymond rebeg a szemem, de hamar el is múlik

2010. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát kontaklencsém van, és azért paráztam be, de csak ha igy filmet nézek v koncentrálok akkor lüktet a bal szemem de nem durván. szerintem megterheltem mer mostanába sokat gépezek, vagy rosszul gondolom?
2010. szept. 16. 12:51
 5/9 anonim ***** válasza:
hát meglehet hogy még mindig csak terhelésről van szó, de azt ajánlom ha van szemüveg válts át pár napig arra és meglátod jelentkezik-e újra.. vagy ha nincs szemüveg és nem akarsz rá költeni ezért akkor csak naturba tarsd a szemed pár napig ha elboldogulsz úgy is
2010. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

értem köszi

és tuti h pl nem hályog?

2010. szept. 16. 12:58
 7/9 anonim ***** válasza:
semmi nem tuti.. de úgytudom akinek hályog van az látás zavarokkal küzd
2010. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem hát most hétvégén hanyagolom, de amúgy nem is piros meg semmi, csak attól félek h meg vakulok, bár annak sok lehet az esélye?
2010. szept. 16. 13:29
 9/9 anonim ***** válasza:

azért az ember nem úgy vakul meg hogy pislant egyet és már nem lát, szóval attól nemhiszem hogy nagyon aggódni kell h 1-2-re megvakulsz, de nem kizárt.. már csak azért is jegyzem meg mindenhol hogy semmi nem biztos, mert ha amiatt vakulnál meg hogy én mondtam hogy biztos nem, akkor az milyen lenne már.. de ez is olyan dolog hogy nekem fáj a szivem aztmondom ebbe most belehalok aztán elüt egy kocsi és abba halok bele..


ha nagyon aggódsz emiatt mond el az orvosnak és nézesd meg

2010. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!