Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kezd a doki egy 2 hete...

Mit kezd a doki egy 2 hete tartó erős fejfájással?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Kivizsgálja az illetöt...
2013. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Raffi ***** válasza:
100%

Megméri a vérnyomásod, majd elküld kivizsgálásra. Belgyógyászat, szemészet, nyaki ultrahang.

Nem vagy megfázva?vmi gyulladás?

2013. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A másodiknak köszönöm!

Nem vagyok megfázva, a fejfájáson kívül annyi bajom van, hogy pár napja hányingerem van és nincs étvágyam.

Alapból fejfájós vagyok egyébként, de 2 hete elég intenzíven fáj, ha előre hajolok, akkor lüktet a szemöldökömnél. Eleinte az időjárásra gyanakodtam, de nekem ez más gyanús...

2013. ápr. 5. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál tünetet, abból arcüreg vagy homloküreg gyulladásra tippelnék.
2013. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a migrénes típusú fejfájás is tud lüktetni,ha előrehajolsz,mozogsz. Minden esetben ki kell vizsgálni a hosszan tartó fejfájásokat. El fog valószínűleg küldeni melléküreg RTG-re,v.gégészetre,laborba,szemészetre és neurológiára. Ha minden negatív érdemes megpróbálni elmenni egy fájdalomambulanciára,ahol megkapod a megfelelő kezelést.
2013. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, homloküreg-gyulladásod van!
2013. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló is értelmes és hasznos választ írt, csak röviden. Neki is jár a köszönet!
2013. ápr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Remélem nem lesz igazatok, bár tegnapra már benáthásodtam, alig kapok levegőt, nem győzöm fújni az orromat.

Utolsó, ha az embernek szétszakad a feje, és segítséget vár, akkor nem ilyen válaszra számít, de ezt leszámítva teljesen igazad van! :)

2013. ápr. 7. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!