Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Abbahagyjam inkább az antidepr...

Abbahagyjam inkább az antidepresszáns szedését?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja szedem, és nem tudom, hogy a gyógyszer-e az oka, vagy a sok beszélgetés a pszichológussal, vagy az, hogy "megjött az eszem", de sokkal jobban vagyok, úgy érzem, hogy nekem nem kellene gyógyszert szednem mégsem, mert van egy mellékhatása ami viszont kicsit zavaró.

Vagy lehet, hogy tényleg csak a gyógyszer miatt nincsenek a korábbi fizikai tüneteim? (Elég durvák voltak, depressziót és szociális fóbiát diagnosztizáltak, párszor túladagoltam magam meg mindenféle hülyeséget csináltam, mire ráálltam, hogy rendesen szedjek antidepresszánst és szorongáscsökkentőt)


2013. márc. 31. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj a dokival.
2013. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szedegesd még 2-3 hónapig.

A tavaszi, nyári időszakban könnyebb leállni az ilyen szerekről.

A gyógyszer elhagyásáról mindenképpen konzultálj előtte az orvosoddal mert nem szabad egyik napról a másikra abbahagyni.

2013. ápr. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. ápr. 1. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!