Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 16 évesen szedhetek Remotiv-ot...

16 évesen szedhetek Remotiv-ot? (antidepresszáns féle. )

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és nagyon összecsaptak a hullámok a fejem felett. Soha nem volt egyszerű családi életem, alkoholproblémák, verések stb. Most rátett mindenre az, hogy anyukám rákos. Semmi nincs rendben velem mostanában. Tisztában vagyok a depressziómmal már 1-2 éve. Szedtem valerianat, de már nem nyugtat meg. Most hallottam erről a Remotiv extráról ami csökkenti a feszültséget és javítja a hangulatot. Nem érdekelnek más válaszok én ismerem magam és tudom, hogy szükségem van erre nem tudok máshogy változtatni a dolgokon. A KÉRDÉSEMRE VÁLASZOLJATOK. Megköszönném. :)

[link]



#gyógyszer #rimotic
2012. nov. 23. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha vény nélkül kapható, akkor a betegtájékoztatóban leírtak betartása mellett igen. Ha vényköteles, természetesen orvos írhatja fel. Mindenekelőtt pszichológussal kellene beszélned. Nekem is antidepit kellene szednem, csak én nem vagyok hajlandó,, úgyhogy nem foglalkozik velem egy orvos sem. Szerintem ne az legyen az első cél, hogy gyógyszerhez nyúlsz, mert iszonyú nehéz leszokni róla és csak átmeneti megoldás. Ráadásul sokkal rosszabbul is lehetsz tőle az első időkben.


Jobbulást!


21/L

2012. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"... a mellékhatásokról kérdezze meg orvosát, gyógyszerészét ..."

Bocsi, de mi sem vagyunk okosabbak!

2012. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen antidepresszáns csak orvosi ellenőrzés mellett szedhető!!! Miért hiszik azt sokan, hogy itt jobb tanácsokat kapnak, mint az orvostól...
2012. nov. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!