Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Pár éve...

Mi bajom lehet? Pár éve kezdődött. Elalváskor a keze/karom mindig összerándult és a párom megijedt hogy mi a bajom Ez pár év alatt odáig fajult hogy elalváskor már akkorákat rándul a kezem/karom hogy én magam is felébredek/felijedek!

Figyelt kérdés
Nagyon rossz mert kell min.1 óra mire elalszom mert mindig "elalszom-rándulok-felébredek". Az alvással nincs problémám napi 5-8 órát alszom
2009. szept. 13. 15:56
1 2
 11/12 anonim válasza:
A stressz jele. Valószínűleg nem vagy nyugodt. Lazíts, gondolkodj pozitívabban! Mindenre van megoldás, de ha negatívan állsz a dolgokhoz, akkor sokkal nehezebb megoldani a legkisebb problémákat is, mint higgadtan. Persze, könnyű mondani, de hidd el, nem olyan nehéz, lehet gyakorolni, minden tanulható.
2010. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem kb. fél éve van rendszeresen. Többször összerándulok, de nekem az egész testem, hasam, gyomrom, arra ébredek, hogy hanyattfekvésből szinte felülök, akkorát rándul mindenem. Nagyon zavaró, és félek, hogy nem lesz jó vége. Lehet ezt valamivel gyógyítani?

42/F

2011. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!