Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a szédülés?

Mitől lehet ez a szédülés?

Figyelt kérdés

Több orvos szerint pánikbeteg vagyok fél éve, azonban a szédülés EGYFOLYTÁBAN tart (reggelente kb. fél-egy órán át nem, utána elkezdődik). A bal szemem nagyon megromlott az elmúlt időszakban és iszonyúan ropog a nyakam (fájni nem fáj). A bal szemem emellett valahogy érzékenyebbnek is tűnik.

Talán nem jó szó a szédülés, inkább egy általános látászavarnak, térbizonytalanságnak mondanám. Mintha a térhatást kevésbé volnék képes érzékelni. Emellett néha, ha fáradt vagyok vagy hideg szél fújja a szememet, még súlyosabb látászavaraim lesznek. Összefolynak a mozgások, nehezebben látok. Ez az egész a pániktól van, vagy lehetséges, hogy a szemem vagy valamilyen csigolya probléma? Köszi! 22/f



2013. márc. 3. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségtől lehetnek ezek a tünetek.
2013. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Több oka lehet, ez eléggé összetett dolog. A testtartásodat kellene talán megvizsgálni, ha rossz a testtartásod, akkor az sokféle problémát tud okozni, pl. fejfájás, látászavar, hányinger, stb.

Élőszőr ezt kellene kivizsgálgatni.

És reggelente nem addig szédülsz, amíg nem eszel valamit? Lehet, hogy leesett a vércukrod, talán ezt is ellenőriztetni kellene, de nem akarlak megijeszteni, rengeteg oka lehet.

Abból, amit leírtál szerintem a testtartásoddal lehet a gond. Gerincferdülésed van? nézesd meg ezeket!

Amikor ülsz, egyenes hátal ülsz? az a helyes! nem szabad görnyedni vagy görnyedten ülni.

Próbálj meg sportolni is.

2013. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

sziasztok!

igen, a gerincem és a tartásom nem jó. amúgy a pánikbetegség fél éve kezdődött, de a folytonos szédülés (vagyis inkább látászavar) később, és azóta is tart. állandóan fáradtnak érzem a szememet, és mint írtam, nagyon ropog a nyakam, a hátam, az állkapcsom is. fájdalmat nem érzek sehol.

2013. márc. 3. 15:45
 4/7 A kérdező kommentje:

ja, a vércukort és a vérnyomást kizárnám, az evés ezt az egészet egyáltalán nem befolyásolja, ez a látászavar pedig mindig itt van, néha meg felerősödik, teljesen random.

még ősszel csináltattam labort, minden eredmény jó volt. a vérnyomásom is jó általában, bár a pulzusom néha viszonylag alacsony (hatvan körül van nyugalomban).

2013. márc. 3. 15:48
 5/7 A kérdező kommentje:
ja elfelejtettem. durvább szédüléskor néha a fülem is bedugul, nyeléskor érzem, hogy 'pattan'. fülésznél voltam többször is, semmi.
2013. márc. 3. 16:12
 6/7 C.C. válasza:

a rák előjelei picinyem ;)))

meg fogsz halni mivel megátkoztalak

2013. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 C.C. válasza:
remélem most már meghaltál rákban
2013. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!