Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon egészségtelen elnyomni...

Nagyon egészségtelen elnyomni az egyéniségem?

Figyelt kérdés

Kiskoromban nagyon pozitív ember voltam, aztán ahogy nőttem fel, szép lassan eltűnt ez a tulajdonságom, és ugyanolyan negatív depis antiszoc lettem, mint a néhány barátom. Aztán amikor ezt észrevettem, elkezdtem magamnak mondogatni, hogy minden szép, még ha legszivesebben bőgtem is volna, akkor is mosolyogtam, és ez lett az "alap" énem. Azóta akármikor a felszínre akarna törni a másik, bemesélem magamnak, hogy szép az élet, egy időre el is hiszem, de újra és újra kezdődik előröl.. ez ugye nem éppen normális, nem?


16/L


2013. febr. 10. 20:41
 1/1 anonim válasza:
Igen, nagyon egészségtelen. Nem is tudod, mennyire. Meg kell élni minden érzelmet, örömöt, fájdalmat. A fájdalom huzamosabb ideig való elnyomása hosszú távon nagyon erős testi tünetekhez is vezet. Rajtam fél éve jöttek elő, de akkor csőstül: hajhullás, nem múló ekcéma, állandó betegség, nagyon durva alvászavar, étkezési zavar (ez mondjuk évek óta), depresszió, női problémák... Aztán egyszer kiadtam magamból mindent, nagyon fájt, bőgtem egész este... És akkor valahogy jobban lettem. Azóta egyre gyakrabban sírok, ha valami nagyon bánt, de a depresszió teljesen eltűnt, hajam sem hullik, meg úgy minden rendeződni látszik. Persze még kell jó sok idő, de haladok. Azt javaslom ne fojts magadba semmit, nem szabad.
2013. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!