Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit ajánlotok kisebb piros...

Mit ajánlotok kisebb piros égési foltokra?

Figyelt kérdés
Forró olajba tettem valamit és rám fröccsent. Nem olyan vészes, de jó lenne valami, amitől gyorsabban és szebben gyógyul. Amúgy a nyakamon és a dekoltázson vannak a piros pöttyök.
2013. jan. 5. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát vannak ilyen krémek,de ha picik akkor nyomtalanul múlik majd!Nem kell krém,mert az még rosszabb lehet tőle!

Körömvirág!

De ezek a kicsi pöttyök csak a felhám sértették meg nem fog látszani!

2013. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aloe vera, Panthenol spray
2013. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Esetleg próbáld meg a Neogranormont, nekem többféle seben segített már.
2013. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az ilyen balesetekre én mindig Neogranormon kenőcsöt használok. Naponta többször kendd be néhány napig és meglátod szépen elmúlik.
2013. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vegyél egy cserép AloeVera növényt. Bármikor amikor szükség van ilyen kisebb balesetek gyógyítására, letörsz a leveléből egy darabot kinyomod a zselét a levélből, és azzal kenegeted az égés helyét. Gyorsan rendbe hozza.
2013. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!