Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van ha elájulok?

Mi van ha elájulok?

Figyelt kérdés
Nem ettem egész nap semmit, csak egy kis csokit, de nem érzem hogy éhes lennék. Biztos a csoki miatt van, mert felvitte a vércukorszintem. Egyszer már ájultam el -akkor is azért mert nem ettem - de akkor ott volt anyukám és segített rajtam. De mivan ha nincs a közelemben senki és véletlen akkor történik?
2013. jan. 4. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát mi lenne, eldőlsz. Aztán vagy segít valaki, vagy nem.

Egyél rendesen egyrészt, másrészt menj el a háziorvosodhoz - lehetsz cukorbeteg vagy alacsony a vérnyomásod.

2013. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kérdésre válaszolok, de te rendszeresen éhezteted magad? Ha szándékos ha nem, ez NEM normális kell vele valamit kezdeni!

Amúgy ha úgy ájulsz el, hogy be is vered valahova a fejed megnézheted magad...

2013. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
dehogy éheztetem magam. imádok enni, csak tegnap óta elég rossz kedvem van, és nem vagyok éhes, nem kívánok semmi kaját.
2013. jan. 4. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!