Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kiakaszt a szerelmem viselkedé...

Kiakaszt a szerelmem viselkedése. Mit tegyek hogy jobban érezze magát?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném hogy én 24 éves vagyok ő pedig 21 éves srác. Kb 4 hónapja jöttünk össze egy discoban, szerelem első látásra, nagyon jó testalkatú, kedves, megnyerő, szenvedélyes és nagyon érzékeny volt már akkor is ami különösen megfogott benne. Disco után moziztunk, sétálgattunk stb.. Sikerült összejönnöm vele minden nap együtt voltunk órákig, chateltünk stb.. Eszméletlen boldog voltam, úgy éreztem megtaláltam életem párját. Aztán úgy 1,5 hónap múlva kezdődteka problémák, tudtam hogy van figyelemzavara és hiperaktivitása mert mondta is még az elején de nem számítottam volna arra hogy ilyen súlyos. Amikor már minden rendben volt, érezte hogy imádom és szerelmes vagyok hirtelen elkezdett csesztetni, kritizálni, folyamatosan azt mondta hogy talál nálam jobbat stb.. Egyszerűen arra fogtam hogy rossz időszaka van.. Amikor megbeszélte haverjaival hogy mennek discoba, kérdeztem hogy menjek e , erre azt mondta hogy ne inkább pihenjek stb.. Aztán éjfélkor felhívott hogy menjek mert nagyon egyedül érzi magát. Már aludtam és letettem de aztán még 5x felhívott. Naponta 10x hívogat jelentéktelenségek miatt, mindig azt mondja hogy imád és szeret, viszont később meg elkezd kritizálni, beszólogatni, és amikor megsértődök akkor pedig jön folyamatosan bocsánatot kérni. Az utóbbi időkben erről szóla a kapcsolatunk hogy megbánt, megharagszok és jön bocsánatot kérni. A másik része a dolognak hogy folyamatosan szétszórt, ideges, feszült, kapkod, minden honnan elkésik, folyamatosan uantkozik és olyankor csesztet, munkahelyén folyamatos konfliktusai vannak és nem csodálkoznék ha kirúgnák hamarosan.. Sajnos nem ismeri a mértéket alkoholból is gyógyszerre iszik stb.. Tudom hogy rengeteg problémája van és a betegségére írom a hibáit. Gyógyszereket is szed de elég rendszertelenül Szerelmes vagyok, viszont egyre kevésbé tudom elviselni azt hogy a szemem láttára teszi tönkre magát..


Szabaduljak meg tőle? Vagy mit tennétek?



2012. dec. 23. 14:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Még valami, ha a többség nem is, vagy nem mindenki, de az emberek nagy része tudja, hogy ha a szerelmed beteg, tehát a viselkedése betegség miatt ilyen, azért ő nem hibáztatható.
2012. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!