Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon idegesít a hangom,...

Bratilla kérdése:

Nagyon idegesít a hangom, hogy tudnám szépíten? Borzasztóan zavar.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, és olyan csúnyának, idegesítőnek hallom a hangomat. Néha látom másokon is, hogy zavaró. Pontosan nem tudom, mi a baj vele, nem tiszta, nem nőies. Szerintetek mit csináljak, hogy szebben, tisztábban tudjak beszélni?
2012. dec. 13. 20:36
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én 15 vagyok, és nekem sem a legnőiesebb a hangom.. 8-9 évesen is elég mély volt, már is nagyon zavart, aztán csak úgy elviseltem.. 12 évesen gondolkodtam el azon, hogy meg kell barátkozzam vele, elvégre az is a részem. Gyakran ettem mézet, volt, hogy napi 4-5 kanállal. Aztán (lehetséges, hogy teljesen mástól) 13 évesen már vékonyabb lett. Szerintem próbálj meg mézet ennyi gyakrabban, de elsősorban fogadd el magad!
2012. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!