Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez vajon orrsövényferdülés lehet?

Ez vajon orrsövényferdülés lehet?

Figyelt kérdés

Az orromon keresztül csak nagyon nehezen kapok levegőt, már születésem óta.A családban volt már több rokonnak és családtagnak is orrsövényferdülése.

Azonban utánaolvastam a tüneteknek és egyik sem igaz rám, például nem horkolok,soha nem volt archüvelygyulladásom, a hallásommal is minden rendben.

De nem tudok mást képzelni minthogy orrsövényferdülésem lenne mert mi más lehetne?!

Tudom,hogy itt úgysem tudja megmondani senki, ezért csak annyi: Füll-orr gégészetre kell mennem ezzel a problémával?


2012. dec. 11. 14:40
 1/1 Raffi ***** válasza:
Oda. Nekem is van, már nekem javasolták vagy 10 éve a műtétet. Nem volt arcüreg gyulladásom és ritkán horkolok. De ha zavar a levegővételnél akkor feltétlen menj.
2012. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!