Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A lányomnak a háta nagyon...

A lányomnak a háta nagyon görbe! Mit lehetne tenni vele?

Figyelt kérdés
2008. máj. 25. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakrendelés (hátha valami komoly gond van) és úszás. rendkívül egészséges sport, pont ilyenekre pláne.
2008. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg csontkovácsot érdemes, pl Pakó Mihály újpesten. Nagyon jó kezű és nem tesz semmi olyat, aminek rossz következménye lehet.
2008. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ortopédiára menni. Lehet, gerincferdülése van, azt pedig kezelni kell, nehogy nagyon eldurvuljon, és műteni kelljen.
2008. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni gyógyászati segédeszköz boltban 5000 ft körül egy gumis valamit, amit ruha alatt is hordhat, és ha nem tartja egyenesen magát, akkor elég kényelmetlen tud lenni (hónaljnál vág). Nem tudom, hogy mi az igazi neve, de ha tartásjavító gumit kérsz, biztos rájönnek, hogy mi az. Nekem bevált, csak midig elfelejtem felvenni.
2008. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyogymasszázs,uszás,gerinctorna..!
2008. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem az úszás nagyon bejött mert én is elég görbe voltam.most csak kicsit vagyok az:)
2008. máj. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ajánlom a Kettlebell edzést. Nagyon jót tesz a mély hátizmoknak és a törzs stabilizálásáért felelős izmoknak.
2008. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!