Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet fogköve 2 éves...

Mitől lehet fogköve 2 éves lányomnak? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen van mosva a fog bár úgy tudom ez nem függ össze.Ha elviszem dokihoz leveszik neki?Nekem már volt leszedve a fokkövem de nem vami kellemes főleg egy 2 évesnek.
2011. máj. 9. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan gondolod hogy fogköve van?

Nem lehet hogy romlik neki a foga?

2011. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez tuti fogkő.Ott van ahol a fogkő szokott lenni és nem lehet lesikálni.
2011. máj. 9. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább csak elszínezte valami a fogait. Nézesd meg egy dokival. De szerintem kizárt, hogy fogkő.

Ezt találtam neked: " Elvileg a gyermekek szájában azért nem alakul ki, mert esetükben még erős az immunrendszer és a szabályos, apró tejfogak nem kedveznek azoknak a baktériumoknak, amelyek a fogkő szerkezetét alkotják...Bár a fogkő a gyermekek szájegészségét közvetlenül nem veszélyezteti, fiatal korban is rendkívül kellemetlen lehet."

2011. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!