Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi miatt érezhetem ezt?

Mi miatt érezhetem ezt?

Figyelt kérdés

3 hónapja volt egy tüdőgyulladásom. Pár napig 40 fok körüli lázzal feküdtem, lehúzatni sem lehetett 38,5 alá. Ezelőtt olyan 36,3 körül volt az testhőmérsékletem szinte mindig. Viszont mióta elmúlt a gyulladás, azóta nem láttam a higanyszálat 37 fok alá menni, és ez engem is zavar. Folyamatosan azt érzem, hogy forró az arcom (mások szerint is), levert vagyok, úgy érzem magam, mint mikor kezdődik egy betegség. Viszont nem fáj semmim.


Orvosnál voltam 1 hónappal ezelőtt, megvizsgált, azt mondta, hogy nem lát semmi gyulladást, röntgen is azt mutatta, hogy tiszta már a tüdőm. 10 szem Aveloxot szedtem a betegség alatt, nem tudom, befolyásol-e valamit.


Nem vagyok egy hipochonder alkat, de kezdek félni. Mikor beteg voltam, a vérképen magas volt CRP Ultra (5 helyett 28,6), ami gyulladásos betegséget jelez. De régebbi véreredménynél is magasabb volt a szokásosnál ez az érték. Most ez csak a tüdőgyulladás miatt ugrott meg ennyire, vagy tényleg nagyobb gáz lehet kialakulóban? De ha korábban is magasabb volt az érték, akkor miért nem volt hőemelkedésem?



2012. nov. 5. 15:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!